TMPA 1005SV-2R2MN-D
MFR.Part #
TMPA 1005SV-2R2MN-D
JLCPCB Part #
C17595199
Package
SMD,11x10mm
Description
19.5A 2.2uH 20A 5.6mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS