TMPA 1005SV-101MN-D
MFR.Part #
TMPA 1005SV-101MN-D
JLCPCB Part #
C17563373
Package
SMD,11x10mm
Description
100uH 2.4A 290mΩ 2A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS