TMPA 1005SV-100MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPA 1005SV-100MN-D
JLCPCB Part #
C17610179
Package
SMD,11x10mm
Description
10uH 13A 21.8mΩ 7.6A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS