TMPA606010AF-100MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPA606010AF-100MN-D
JLCPCB Part #
C17505236
Package
SMD,6.1x6.1mm
Description
1.7A 10uH 2.1A 310mΩ ±20% SMD,6.1x6.1mm Power Inductors ROHS