TMPA1265SP-220MN-D
MFR.Part #
TMPA1265SP-220MN-D
JLCPCB Part #
C357119
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10A 22uH 31mΩ 8A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS