TMPA1205SP-4R7MN-D
MFR.Part #
TMPA1205SP-4R7MN-D
JLCPCB Part #
C357115
Package
SMD
Description
12.5A 4.7uH 8.8mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS