TMPA1005S-470MN-D
MFR.Part #
TMPA1005S-470MN-D
JLCPCB Part #
C2880066
Package
SMD,11x10mm
Description
106mΩ 3.5A 3.5A 47uH ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS