TMPA1004S-330MN-D
MFR.Part #
TMPA1004S-330MN-D
JLCPCB Part #
C357111
Package
SMD,11x10mm
Description
3.5A 33uH 5A 84mΩ ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS