TMPA1004S-150MN-D
MFR.Part #
TMPA1004S-150MN-D
JLCPCB Part #
C305197
Package
SMD,11x10mm
Description
15uH 41mΩ 5A 6A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS