TMPA1004S-100MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPA1004S-100MN-D
JLCPCB Part #
C357108
Package
SMD,11x10mm
Description
10uH 27mΩ 6.1A 7.5A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS