TMPA0605S-150MN-D
MFR.Part #
TMPA0605S-150MN-D
JLCPCB Part #
C305194
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
15uH 4A 4A 73mΩ ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS