TMPA0603S-1R0MN-D
MFR.Part #
TMPA0603S-1R0MN-D
JLCPCB Part #
C305186
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
12A 13.5A 1uH 6.7mΩ ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS