TMPA0503S-4R7MN-D
MFR.Part #
TMPA0503S-4R7MN-D
JLCPCB Part #
C357099
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
38mΩ 4.6A 4.7uH 5.3A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS