TMPA0503SV-4R7MN-D
MFR.Part #
TMPA0503SV-4R7MN-D
JLCPCB Part #
C305182
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
38mΩ 4.7uH 5.3A 5.5A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS