TMPA0402SP-4R7MN-D
MFR.Part #
TMPA0402SP-4R7MN-D
JLCPCB Part #
C525697
Package
SMD,4.1x4.5mm
Description
2.5A 4.7uH 84mΩ ±20% SMD,4.1x4.5mm Power Inductors ROHS