TMPA0402SP-100MN
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPA0402SP-100MN
JLCPCB Part #
C525695
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1.9A 1.9A 10uH 165mΩ ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS