SWI0603F-15NJ
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
SWI0603F-15NJ
JLCPCB Part #
C525685
Package
SMD,1.8x1.2mm
Description
130mΩ 15nH 35@250MHz 4GHz 700mA ±5% SMD,1.8x1.2mm Inductors (SMD) ROHS