HPC 4012BMV-220M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC 4012BMV-220M
JLCPCB Part #
C17392001
Package
SMD,4x4mm
Description
22uH 564mΩ 600mA 900mA AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS