HPC4018BM-1R5Y
MFR.Part #
HPC4018BM-1R5Y
JLCPCB Part #
C2991895
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 2.4A 3.3A 37mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS