HFZ 3216PF-801T25
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HFZ 3216PF-801T25
JLCPCB Part #
C17490536
Package
1206
Description
1 50mΩ 800Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS