HFZ 1608PF-101T30
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HFZ 1608PF-101T30
JLCPCB Part #
C17227928
Package
0603
Description
1 100Ω@100MHz 30mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS