HFZ 1005PF-300T30
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HFZ 1005PF-300T30
JLCPCB Part #
C17223268
Package
0402
Description
1 22mΩ 30Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS