HFZ 1005PF-221T15
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HFZ 1005PF-221T15
JLCPCB Part #
C17343521
Package
0402
Description
1 220Ω@100MHz 95mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS