HCI1005LF-39NJ
MFR.Part #
HCI1005LF-39NJ
JLCPCB Part #
C127304
Description
1.2GHz 1Ω 200mA 39nH 8@100MHz High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS