HCB3225HF-102T20
MFR.Part #
HCB3225HF-102T20
JLCPCB Part #
C5441319
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 1kΩ@100MHz 2A ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS