HCB3216KF-700T30
MFR.Part #
HCB3216KF-700T30
JLCPCB Part #
C22397118
Description
-55℃~+125℃ 3A 40mΩ 70Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS