HCB3216KF-501T30
MFR.Part #
HCB3216KF-501T30
JLCPCB Part #
C304332
Description
-55℃~+125℃ 1 3A 40mΩ 500Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS