HCB3216KF-101T30
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HCB3216KF-101T30
JLCPCB Part #
C127313
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 100Ω@100MHz 3A 40mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS