FPI0504F-471M
MFR.Part #
FPI0504F-471M
JLCPCB Part #
C525672
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
190mA 470uH 4Ω Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS