FCM1608CF-221T02
MFR.Part #
FCM1608CF-221T02
JLCPCB Part #
C155056
Description
-55℃~+125℃ 1 220Ω@100MHz 250mA 600mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS