FCA3216KF4-102T01
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
FCA3216KF4-102T01
JLCPCB Part #
C22397111
Package
SMD-8P,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+125℃ 150mA 1kΩ@100MHz 750mΩ ±25% SMD-8P,3.2x1.6mm Ferrite Beads ROHS