BPH403025W4-470T
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
BPH403025W4-470T
JLCPCB Part #
C356834
Package
SMD
Description
0.6mΩ 1 15A 47Ω@100MHz ±20% SMD Ferrite Beads ROHS