AHP 201208FA-1R0M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
AHP 201208FA-1R0M
JLCPCB Part #
C17373629
Package
0805
Description
120mΩ 1uH 2.1A 2A ±20% 0805 Power Inductors ROHS