AHP201610HF-1R0M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
AHP201610HF-1R0M
JLCPCB Part #
C133907
Package
SMD
Description
1uH 2.8A 65mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS