SMBJ75CA
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
SMBJ75CA
JLCPCB Part #
C280377
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 5A 600W@10/1000us 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS