SMBJ24CA
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
SMBJ24CA
JLCPCB Part #
C192789
Package
DO-214AA(SMB)
Description
15.4A 24V 26.7V 38.9V TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS