SMBJ12CA
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
SMBJ12CA
JLCPCB Part #
C192787
Package
DO-214AA(SMB)
Description
12V 14.7V 19.9V 30.2A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS