SMAJ8.5CA
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
SMAJ8.5CA
JLCPCB Part #
C266336
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 10uA 14.4V 27.8A 400W@10/1000us 8.5V 9.44V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS