SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C266339
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS