SMAJ12CA
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
SMAJ12CA
JLCPCB Part #
C266331
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 20.1A 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS