GSMA6J33CA
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
GSMA6J33CA
JLCPCB Part #
C19841269
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11.3A@10/1000us 1uA 33V 40.6V 53.3V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS