GSGT15140
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
GSGT15140
JLCPCB Part #
C19841257
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 140A 320W 4V@250uA 7.2mΩ@10V 74nC@10V TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS