BZX84C4V3
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
BZX84C4V3
JLCPCB Part #
C179517
Package
SOT-23
Description
1 Independent 300mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 600Ω 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS