CK050M4R7C5APKKKV00R
MFR.Part #
CK050M4R7C5APKKKV00R
JLCPCB Part #
C2935104
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 4.7uF 4mm 5.4mm 50V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS