CDS035M220C06PE50V00A
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CDS035M220C06PE50V00A
Description
-55℃~+105℃ 160mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 35V 4mm 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS