SP2512FR030E3WPKH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SP2512FR030E3WPKH
JLCPCB Part #
C3152746
Package
2512
Description
30mΩ 3W Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS