SP1206FR020E1WPRH
Extended
Manufacturer
Sunway
MFR.Part #
SP1206FR020E1WPRH
JLCPCB Part #
C3152732
Package
1206
Description
1W 20mΩ SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS