SC2512J2401F1WNKH
MFR.Part #
SC2512J2401F1WNKH
JLCPCB Part #
C3152454
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS