SC2512J1503F1WNKH
MFR.Part #
SC2512J1503F1WNKH
JLCPCB Part #
C3152444
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS