SC2512F75R0F1WNKH
MFR.Part #
SC2512F75R0F1WNKH
JLCPCB Part #
C3152437
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS